Gizli Forum ST

Hepsini evlerine gönderdim Uyeols10

Anlayışınız İçin Teşekkür Eder.. İyi Forumlar Dileriz
www.gizli.forum.st

Join the forum, it's quick and easy

Gizli Forum ST

Hepsini evlerine gönderdim Uyeols10

Anlayışınız İçin Teşekkür Eder.. İyi Forumlar Dileriz
www.gizli.forum.st

Gizli Forum ST

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gizli Forum ST

Gizli Forum Video, Program, Eğlence, Yaşam, Fıkra, Resim, Mp3, Türkiye, Dinimiz İslam, Cep Telefonu Programları, Oyunlar, Temalar, aşk, Fal, burç, spor

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Sitemizi Nerden Buldunuz?
Hepsini evlerine gönderdim I_vote_lcap50%Hepsini evlerine gönderdim I_vote_rcap 50% [ 1 ]
Hepsini evlerine gönderdim I_vote_lcap0%Hepsini evlerine gönderdim I_vote_rcap 0% [ 0 ]
Hepsini evlerine gönderdim I_vote_lcap0%Hepsini evlerine gönderdim I_vote_rcap 0% [ 0 ]
Hepsini evlerine gönderdim I_vote_lcap50%Hepsini evlerine gönderdim I_vote_rcap 50% [ 1 ]

Toplam Oylar : 2

Tarihte Bugün

Tarihte Bugün v.7.0

En çok konu başlayanlar

En son konular

» deneme
Hepsini evlerine gönderdim Icon_minitime1Ptsi Mart 19, 2012 3:09 am tarafından KaRaKuLe

» 18 Mart 1915 Çanakkale Deniz Zaferi Kutlu Olsun!
Hepsini evlerine gönderdim Icon_minitime1C.tesi Mart 17, 2012 11:33 am tarafından KaRaKuLe

» 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun! (2012)
Hepsini evlerine gönderdim Icon_minitime1Perş. Mart 08, 2012 3:47 pm tarafından KaRaKuLe

» En Güncel 2012 Dns Ayarları ve Sunucu IP Numaraları
Hepsini evlerine gönderdim Icon_minitime1Ptsi Mart 05, 2012 7:57 pm tarafından KaRaKuLe

» Dünyanın En Yaşlı İnsanı Osmanlı Doğumlu
Hepsini evlerine gönderdim Icon_minitime1C.tesi Şub. 25, 2012 12:50 pm tarafından KaRaKuLe

» Revolver | Full Film | 2005 |
Hepsini evlerine gönderdim Icon_minitime1C.tesi Şub. 25, 2012 12:44 pm tarafından KaRaKuLe

» Kemal Sunal - Koyden Indim Sehire 1974 ( Full Tek Parça )
Hepsini evlerine gönderdim Icon_minitime1C.tesi Şub. 25, 2012 12:43 pm tarafından KaRaKuLe

» Hababam Sinifi Uyaniyor 1976 ( Full Tek Parça )
Hepsini evlerine gönderdim Icon_minitime1C.tesi Şub. 25, 2012 12:42 pm tarafından KaRaKuLe

» Cem Yılmaz - Yahşi Batı HQ (Full Film)
Hepsini evlerine gönderdim Icon_minitime1C.tesi Şub. 25, 2012 12:41 pm tarafından KaRaKuLe

Mayıs 2024

PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

Anahtar-kelime

Hepsini evlerine gönderdim

KaRaKuLe
    KaRaKuLe
    Kurucu

Kurucu

Erkek Kova Ejderha
    Lakap : Kara
    Ruh Haliniz : Hepsini evlerine gönderdim Pusuda10
    Kan Grubunuz : 0 Rh+
    Takımınız : Hepsini evlerine gönderdim Besikt10

Hepsini evlerine gönderdim Empty Hepsini evlerine gönderdim

Mesaj tarafından KaRaKuLe C.tesi Eyl. 06, 2008 1:21 am

Delileri uçağa bindirmişler, bir şehirden ötekine naklediliyorlardı.Ama o kadar çok gürültü yapıyorlardı ki, sonunda pilot dayanamadı, uçağı ikinci pilota teslim ederek içeride ne olup bittiğini görmek istedi.
    Deliler uçakta hep bir ağızdan bağırıp çağırıyorlardı.Baktı, en başta, bir deli, ötekilere uymamış, akıllı, uslu oturuyordu.
    -Sen neden bağırmıyorsun? diye soracak oldu.
    Adam :
    -Ben bunların öğretmeniyim, diye cevap verdi.Onlarda benim öğrencilerim.Şimdi teneffüsteler de onun için ses çıkartmıyorum.
    Pilot, çaresiz yerine döndü. Bir süre geçti.Bir an geldi ki sesler büsbütün kesiliverdi.
    Pilot:
    -Aman çok güzel! diye sevindi.Herhalde kendinin öğretmen olduğunu sanan deli, ötekileri derse almış olsa gerek, diye düşündü.
    Ama dakikalar geçiyor, arkadan hiç bir ses seda çıkmıyordu.Pilot biraz daha bekledikten sonra merak etti.Gidip bakmak istedi.
    Bir de ne görsün! Uçağın kapısı açık ve içeride öğretmenden başka kimsecikler yok değil mi!
    Dehşetle sordu :
    -Öğrencilerin nerede?, diye...
    -Dersler bitti.Hepsini evlerine gönderdim!

Similar topics

-

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 9:27 am